Světový týden respektu k porodu Plzeň

Datum / čas
17/05/2019 - 18/05/2019
Celý den

Místo konání
Moving Station

Anotace
TÉMA LETOŠNÍHO FESTIVALU
Téma Světového týdne respektu k porodu 2019: Můj porod, moje síla!
PŘIJĎTE SI PROŽÍT a UŽÍT plzeňský festival RESPEKTU, tento rok již 4.ročník. Těším se na vás všechny v Moving Station ve dnech 17.-18.5.2019, Vaše Žaneta Kubešová.
Plzeňský RESPEKT K PORODU je tu kvůli sjednocování, sdílení a podpoře. Je tu také kvůli odborným informacím a možnostem, ze kterých je možné čerpat nejen při těhotenství, porodu a rodičovství.
Plzeňský FESTIVAL se každým rokem rodí kolem Velikonoc a není to náhoda. Připomeňme si v rodinách tuto tradici.
Plzeňský FESTIVAL rodinného typu nikoho neomezuje, nic nezakazuje, nic nepřikazuje, jen dává možnosti volby, ze kterých si každý vybere podle svého vlastního vědomí a svědomí tak, aby to bylo pro něj to pravé a správné.
Podporujeme zde právo svobodné volby každého člověka.
Není žádná alternativa vědět, co chci a jít si za tím.
Festival také podporuje myšlenku MOTHERBABY, nerozlučné dvojice – matka & dítě. A tak jako každá máma pečuje o své dítě, jak nejlépe umí, stejně tak i já pečuji o plzeňský festival Respektu k porodu – jako máma o své dítě.
Festivalu věnuji každým rokem veškerý svůj volný čas mezi svou prací a rodinou, proto jsem vděčná, že se každým rokem přidává s ochotou pomoci více a více mužů a žen, kterým se festival líbí. Jsem ráda za vás všechny; za vás které a kteří plzeňský FESTIVAL podporujete jakkoli je to ve vašich silách možné.
Věřím, že vše založené na spravedlnosti, upřímné ochotě pomoci, autentičnosti, pravdě a lásce má smysl.
Letošní téma je Můj porod, moje síla!, tak si pojďme užít společný čas opět v úžasném prostoru Moving Station.
FESTIVALOVÝ PROGRAM PŘEDNÁŠEK bude plný informací o těhotenství, porodu, šestinedělí, očkování, aromaterapie, právech rodičů a dětí, digitálním světu a vlivu na děti a mnohé další. Sledujte události na facebooku a webové stránky.
Letos se věnujeme i mužům a kulturnímu zážitku.
V pátek 17.5. určitě přijďte na úžasný koncert uvědomělého hip-hopu, přijede SUVERENO. A tak možná při vnímání textů přijde AHA!moment, možná si zatancujeme, možná budeme jen poslouchat motivující slova, každý jak bude chtít. Bude to skvělá párty, kterou milují i děti, které zrovna nechtějí spát…
A v sobotu 18.5. nepřehlédněte filmovou produkci režisérky Zuzany Límové. Její nový dokument Traja v Californii a následná beseda na téma Muži v těhotenství bude stát za to. Zasmějeme se…
Sledujte nás každý den a dozvíte se více.
Součástí festivalu bude opět LESNÍ SVĚT, který ukazuje dospělým i dětem, že poznávat přírodu lze hravě, zábavně a ekologicky. Tak si přijďte s dětmi oprášit vědomosti z fauny a flóry, bude spousta legrace, více info zde: https://www.lesnisvet.cz/.
A taktéž se můžete těšit jako každý rok na KLUB CHYTRÉHO HRANÍ RUBIKON, více info zde: http://www.klubrubikon.cz/playwisely-plzen
DĚTI MILUJEME. Na přednášky přijďte klidně se svými dětmi, bude pro ně připraven spolkem Uzlík koutek nejen na lezení a zábavu přímo v přednáškových místnostech (Klub chytrého hraní Rubikon bude jako vždy mimo přednáškovou místnost po celou dobu konání festivalu). Jsme absolutně BABY-FRIENDLY.
Po celou dobu konání festivalu se o naše bříška postarají stánky s rozmanitou nabídkou jídla (teplé, studené, slané, sladké, zdravé i ne-zdravé, bio či nebio) a bude možnost si nakoupit různé radosti, které potěší nejen děti. Myslíme i na relaxační zónu, která se minulý rok osvědčila pro odpočinek mužů s dětmi, když šly ženy na přednášku.
Nezapomeňte si udělat čas na DOPROVODNÝ PROGRAM:
LESNÍ SVĚT
KLUB CHYTRÉHO HRANÍ RUBIKON
OBČERSTVENÍ
PRODEJNÍ STÁNKY
PORADNA PORODNÍ ASISTENTKY
PORADNA DULY
NOSÍCÍ PORADNA
Chcete mít jistotu, že budete mít své místo na přednášce? Využijte možnosti koupit si vstupenku na https://www.smsticket.cz/vstupenky/16799-svetovy-tyden-respektu-k-porodu-plzen (tato možnost bude v období 23.4.-16.5.2019).
Chcete přijít na přednášky s partnerem? Využijte cenově výhodné vstupenky pro dva (tzn. 1 + 1).
Chcete si užít VŠECHNY přednášky s partnerem? Využijte nejvýhodnější vstupenky pro pár (tzn. 1 + 1).
Prodej vstupenek na místě bude možný pouze v případě, že bude ještě volné místo.
Kdo budete potřebovat, najdete mě v prostorách Moving Station po celou dobu konání festivalu. Jsem ochotná a připravená zodpovědět vám vše, co bude v mých silách nebo pomoci s čímkoli bude potřeba. Najděte si mě…
S láskou a úctou k vám všem pomáhajícím a všem, kteří se na festival chystáte, jste součástí a já vám za to děkuji.
Těším se na viděnou s vámi,
Žaneta Kubešová
Kompletní přehled o Světovém týdnu respektu k porodu v Plzni:
http://www.respektkporoduplzen.cz/
https://www.facebook.com/respektkporoduplzen/
Nepřehlédněte možnost přijít na festival se svým partnerem za ZVÝHODNĚNÉ CENY.

Web události
http://www.respektkporoduplzen.cz/

Kontakt na organizátora
dulazaneta@seznam.cz

Kategorie

nahrávám mapu....