Světový týden respektu k porodu Beroun

Datum / čas
20/05/2016 - 22/05/2016
Celý den

Místo konání
Studio KaLa Beroun

Anotace

KaLa Beroun se druhým rokem připojuje ke Světovému týdnu respektu k porodu. Jedná se o 2 dny, tedy pátek 20.5. a sobota 21.5. 20016.

V pátek máte možnost zdarma nahlédnout do hodiny Baby-yogy, kde láskyplně cvičí maminky spolu se svými miminky. Hodina probíhá vždy každý pátek od 9:45-1O:45hod. Od 11:00-15:00hod. je možné zdarma navštívit poradnu s Martinou Šebestovou, laktační poradkyní Mamila. Od 15:00 je možnost se potkat s Dulou ČAD, informovat se o porodnicích a jejich běžných postupech, probrat porodní přání, své možnosti a představy, popovídat si o rodičovství, a to až do 18:15hod. Dále pokračuje v 18:30 Těhotenské cvičení s Dulou, ve kterém se citlivě ke svému tělu i miminku protáhnete a uvolníte. Po cvičení a relaxaci máte možnost shlédnout projekci dokumentu s porodní tématikou orgasmický=normální porod.
V sobotu se potkáme v KaLe už od 11:00hod kde se budete moci seznámit s nosícími šátky Vatanai,  jejich vázáním, dále budete mít možnost poznat i různá ergonomická nosítka. Povíme si více o “ správném “ nošení a o všem co k nošení miminek , batolat a dětí patří. Také zde bude burza nosícího oblečení, a možnost nakoupit i šátky a ergo.nosítka.
 Dále bude následovat povídání  s Pavlou Holcman o látkových plenkách a ukázka pl.kalhotek a 1. výbavičky pokud chcete začít látkovat. Dozvite se o  výhodách látkování, a také, že látkování není zas taková zátěž a kradač času. Zájemkyně také ráda seznámím s bezplenkovou metodou. To jako, že miminko je pořád bez plenky? To úrčitě tak není. Více v sobotu.
Od 13:00 -14:00 se společně setkáme s Alenou Urbancovou z Young Living, a jejími oleji vhodnými pro čas těhotenství, porod, šestinedělí.
Od 15:00-15:45 budeme mít možnost si společně protáhnout tělo a zatančit s miminky v šátku nebo nosítku za zvuku živých bubnů.
Od 17:00 proběhne projekce na téma“ Hovory o porodech“ s navazující diskuzí.
Celou sobotu budeme mít především možnost užívat si mateřství rodičovství a radovat se ze vzájemné podpory a blízkosti.
Bude mít možnost vytvářet společný porodní koberec (kobereček), do kterého každá žena, ale i muž a dítě může pomocí vlny namalovat představu svého ideálního porodního prožitku.
Vstup na sobotní akci je dobrovolný.
Na všechny se těší Martina Šebestová Dula ČAD, laktační poradkyně Mamila, tým KaLy, Alena Urbancová z Young Living, Pavla Holcman- Opravdové pleny, Vatanai a další.

Web události
http://studio-kala.cz

Kontakt na organizátora

Kategorie

nahrávám mapu....