SVĚTOVÝ TÝDEN RESPEKTU K PORODU 2019 – Brno

Datum / čas
17/05/2019
10:00 - 16:00

Místo konání
Brána k dětem Brno

Anotace

SVĚTOVÝ TÝDEN RESPEKTU K PORODU 2019 – Brno

WORLD WEEK OF RESPECT FOT CHILDBIRTH

      MŮJ POROD, MOJE SÍLA.        

Zveme Vás na cyklus přednášek u příležitosti Světového týdne respektu k porodu 2019.

10-11.00 hod.
Výživná strava pro těhotné, ne syntetické vitamíny z lékárny.  Co nám v těhotenské stravě kriticky chybí. Většina budoucích maminek se v souvislosti s těhotenstvím upne k myšlence „co bych teď neměla jíst“ (éčka, chemicky ošetřenou zeleninu…). To ostatní, co je v těhotenství důležité, to mi dodají těhotenské pilulky z lékárny. Nabízíme jiný pohled – co bych v těhotenství „měla“ jíst.
Darina Šindelářová, terapeut výživy,  Aleš Sušický, terapeut TCM                     

11-12.00 hod.
Čím si konkrétně zajistíme dostatek všech potřebných látek pro období těhotenství a porodu. Pokud budeme mít výživnou stravu doplněnou o vhodné byliny, budeme mít dostatek energie pro porod a pro miminko dostatek stavebních látek. Takto získám svoji sílu k porodu.
Darina Šindelářová, terapeut výživy,  Aleš Sušický, terapeut TCM

 13-14.00 hod
Jak navrhnout porodní plán, abychom byli „na stejné vlně“ s personálem porodního sálu. Nechci bojovat, chci přirozeně porodit. Porodní plán, který jasně vyjadřuje moje požadavky a moje priority s ohledem na možnosti současného porodnictví. Náš porodní plán by měl korespondovat s možnostmi daného pracoviště. Jak konzultovat svůj porodní plán a svoje představy na porodním pracovišti, kam chci jít rodit – ještě před porodem.
Irena Slavíčková, porodní asistentka

 14-15.00 hod
Ověřené a účinné prostředky, které umí podpořit přirozený porod. Naučíme budoucí tatínky (i maminky 🙂 ) pracovat s vybranými postupy tradiční čínské medicíny ale i ostatními velmi účinnými postupy, kterými mohou v případě potřeby pomoci rodící mamince. Tyto prostředky se lze snadno naučit používat a v případě potřeby dokáží hodně pomoci.
Aleš Sušický, terapeut TCM  

 15-16.00 hod
Jak posílit pozitivní smýšlení maminky během těhotenství a porodu. Jaké používat techniky, které podpoří celkové uvolnění.  Jak pracovat se strachem a jak mu předcházet. Zaměříme se na to, jak svou mysl naladit, aby při porodu pomáhala. Jaké „obrazy“ si představit, aby se tělu líp rodilo.
Darina Šindelářová, terapeut

Místo konání – Brána ke zdraví, Orlí 17, Brno

pátek – 17.5 2019          vstupné:  dobrovolné

přihlášky na mail:  pripravanaporod@centrum.cz

Těší se na Vás tým     www.pripravanaporod.cz 

web: www.pripravanaporod.cz

Web události
http://pripravanaporod.cz/

Kontakt na organizátora
pripravanaporod@centrum.cz

Kategorie

nahrávám mapu....