MÉNĚ ZÁSAHŮ, VÍCE PÉČE – Setkání s porodní asistentkou

Datum / čas
17/05/2018
17:00 - 19:00

Anotace

MÉNĚ ZÁSAHŮ, VÍCE PÉČE – Setkání s porodní asistentkou
Jak probíhá fyziologický porod a jaké jsou důsledky vnějších zásahů na porodní proces? Proč neplatí pravidlo krátký porod = dobrý porod? S jakými zásahy se můžeme běžně setkat v nemocničním prostředí? V jakých situacích jsou na místě a kdy je intervence nadbytečná? Spolu s komunitní porodní asistentkou projdeme jednotlivé fáze porodu, proč je pro matku i rodící se dítě klíčové důvěryhodné a respektující prostředí a jak by vlastně mohla vypadat péče o rodící ženu. Povíme si, jak se může žena sama na porod předem připravit a jak může rodičku při procesu podpořit její doprovod.
Součástí setkání bude i prostor na dotazy z publika a otevřenou diskusi.

Přednáší PA Hana Brožová
Vstup: 130 Kč

Mgr. Hana Brožová je komunitní porodní asistentka, členka UNIPA, podporující možnost informované svobodné volby místa porodu.
Během své 5leté praxe doprovázela ženy k porodům do všech 7 porodnic v Jihočeském kraji, má tedy velmi dobré srovnání, co se týče přístupu zdrav. personálu, vedení porodu, respektování porodního přání aj.
Zajímá se o přirozené a alternativní metody v porodnictví, vede kurzy cvičení pánevního dna a tantrajógy pro ženy.
Největšímu zájmu se těší její kurz Předporodní přípravy pro páry, který pořádá každé 2-3 měsíce. Více na www.porodni-baba.cz

Prosím, zájem o účast nahlašte na tel. čísle 773 165 696 nebo info@rcberuska.cz

Web události
https://www.facebook.com/events/212787102813763/

Kontakt na organizátora
773 165 696 nebo info@rcberuska.cz

Kategorie

mapa není k dispozici