Hypnoporod

Datum / čas
14/05/2019
17:00 - 19:00

Místo konání
Kalokagatia

Anotace

HYPNOPOROD – přednášky Ivy Fajové

Čeká vás příjemné setkání, kde vám lektorka Iva Fajová vysvětlí, co to hypnoporod vlastně je, jak může ženám pomoci v těhotenství a při porodu miminka. Popovídáme si také o tom, jak vypadají naše jednodenní i víkendové kurzy předporodní přípravy s hypnoporodem a co můžete očekávat.

Hypnoporod je prostředek k dosažení snazšího a pohodlnějšího průběhu porodu. Učí ženy, jak připravit svou mysl a tělo na porod tak, aby z něj vyšly posilněné, naplněné, šťastné. Učí ženy, jak prožít těhotenství a porod v lásce a klidu, jak věřit svému těla a vzpomenout si na svoji vnitřní sílu.

Odkryjeme společně častá nedorozumění, která se kolem tématu možností porodu s technikami hypnoporodu v naší společnosti vyskytují, stejně tak se dotkneme i mnohých dalších témat: přítomnosti tatínka u porodu, čím skutečně může a nemůže být své rodící ženě, jakou si vybrat porodnici, má smysl si domlouvat nějaký další doprovod k porodu, dá se vlastně na porod připravit, co si dát do porodního plánu a mnohá další témata na vaše přání.

Přednáška je kombinací informací, výukových videí, relaxací, vizualizací a prostoru na sdílení a vaše individuální dotazy.

 

Iva Fajová je masérka, kraniosakrální terapeutka, maminka tří dospělých dětí a člověk, který intuitivně následuje volání svého vnitřního hlasu. Sama o sobě říká:

„Stala jsem se lektorkou hypnoporodu a vykročila vstříc velké životní výzvě. Výzvě vnést do porodů více důstojnosti, respektu a navrátit jim jejich přirozený průběh.

Mým přáním je nechat ženy rozpomenout se na jejich vnitřní sílu a dokonalost jejich těl a pomoct mužům uvědomit si jejich nenahraditelnou a tolik potřebnou roli ochránců svých rodin. Až navrátíme lásku do okamžiku zrození, změníme tím celý svět.“

Více informací najdete na:

www.masaze-kalokagatia.cz

FB Masáže a jemná zrození Kalokagatia Iva Fajová

www.jemnezrozeni.cz

​ FB Vědomá žena – Strakonice (událost: https://www.facebook.com/events/269017517376008/)

Rezervace: vedomazena.strakonice@gmail.com

Vstupné 150 Kč

Web události
www.vedomazena-strakonice.cz

Kontakt na organizátora
vedomazena.strakonice@gmail.com

Kategorie

mapa není k dispozici