„Horká linka do bříška“ aneb komunikace s miminkem před i po porodu pomocí kineziologického svalového testu

Datum / čas
15/05/2017
9:00 - 11:30

Místo konání
Rodinné centrum Kuřátko

Anotace

„Horká linka do bříška“ aneb komunikace s miminkem před i po porodu pomocí kineziologického svalového testu

Přihlášení ZDE: http://rckuratko.wixsite.com/rckuratko/horkalinkadobriska

 15. 5. 2017 od 9:00 do 11:30

Cena: 180 Kč

Lektorka: Ivana Vrablcová (terapeutka, www.kineziologieonline.cz)

V rámci SVĚTOVÉHO TÝDNE RESTPEKTU K PORODU jsme pro Vás připravily přednášku, kterou můžete navštívit i v MediaKlubu Spálená, Spálená 8, Praha 1 v neděli 21. 5. 2017 od 11:00 v Modrém sále. Po přednášce v MediaKlubu bude probíhat jako BONUS od 13:00 Testování jména pro miminka.

​Na přednášce si vysvětlíme a prakticky si ukážeme, jak lze nalézt odpovědi na otázky, které maminky často před porodem i po porodu trápí.​Řekneme si:* Co je to kineziologie (One Brain), kineziologický svalový test a jak to vlastně funguje.* Co všechno lze pomocí kineziologie u našich dětí (i u těch ještě nenarozených) řešit.* Propojení maminka-děťátko aneb může opravdu maminka za většinu (nejen zdravotních) problémů svého dítěte?* Síla myšlenky a jiné možné cesty, jak sobě i našim dětem pomoci.

Po celou dobu přednášky bude dětem k dispozici prostorná herna.

Ivana Vrablcová (www.vrablcova.cz)

Jsem maminka 3 veselých kluků, kteří jsou mi velkými učiteli a pomocníky. Miluji přírodu, tanec, kontaktní rodičovství, všechny 4 roční období, zajímá mě Montessori pedagogika a mám radost ze života.​ Absolvovala jsem kurzy Kineziologie (One Brain), jsem mistr Reiki (pro zasvěcování dětí), mistr energie Shamballa 1024, prošla jsem kurzem Mentální techniky, Bytosti přírody, kurzy Silvovy metody a několika minikurzy osobního rozvoje.​ V roce 2017 nastal můj veliký životní zlom a začala jsem nabízet kromě klasické kineziologicko-esoterické poradny i kineziologicko-esoterickou ONLINE poradnu. Jsem kouč/terapeut/“čarodějnice“. Při své práci používám kineziologický svalový test, kyvadlo, pracuji s energiemi Reiki a Shamballa 1024, se sílou myšlenky, intuicí a komunikací s vyššími bytostmi.

Web události
http://rckuratko.wixsite.com/rckuratko/horkalinkadobriska

Kontakt na organizátora
Rodinné centrum Kuřátko | Ivana Vrablcová | emal: rckuratko@gmail.com | mob: 777 00 17 19 | www.rckuratko.cz

Kategorie

nahrávám mapu....