Festival o těhotenství, porodu a rodičovství v Hranicích

Datum / čas
27/05/2016 - 28/05/2016
Celý den

Místo konání
Centrum u kocoura Mikeše

Anotace

V rámci Světového týdne respektu k porodu, který se slaví v zahraničí i na mnoha místech České republiky, proběhne poprvé Festival o těhotenství, porodu a rodičovství také v Hranicích. Dvoudenní akce se koná pod záštitou Hnutí za aktivní mateřství v Centru U kocoura Mikeše 27. a 28. května 2016.

Návštěvníci se v pátek mohou těšit na australský dokument Tvář zrození, který se věnuje právu žen na svobodnou volbu při porodu. Po promítání bude následovat diskuze s vsetínskou dulou Štěpánkou Valešovou.

Cvičení gravidjógy otevře sobotní přednáškový program, v jehož rámci se posluchači z úst odborníků dozví více o těhotenství, přirozených porodech, kojení, nošení v šátku či kontaktním rodičovství. Některá z témat představí i olomoucká porodní asistentka Mgr. Bc. Kristina Neubertová Zemánková.

Během bohatého doprovodného programu se budou návštěvníci moci seznámit například se zdravým přebalováním a ukázkami správného vázání do šátku či využít konzultace laktační poradkyně. Večer pak proběhne losování o hodnotné ceny (látkové pleny, permanentky na tematicky zaměřený kurz, přírodní kosmetika atd.).

Na páteční promítání je vstup zdarma, v sobotu stojí vstupenky po závazné rezervaci 50,- a na mísě 80,- Vstupenky je možno závazně rezervovat na emailu festival.hranice@gmail.com nebo na čísle 777 814 072.

Web události
https://respektkporoduhranice.wordpress.com/

Kontakt na organizátora

Kategorie

nahrávám mapu....