Festival o aktivním rodičovství

Datum / čas
26/05/2017 - 27/05/2017
9:00 - 19:00

Místo konání
Centrum u kocoura Mikeše

Anotace

Jedná se již o druhý ročník úspěšné akce, která se v roce 2016 konala v Hranicích v rámci Světového týdne respektu k porodu pod záštitou organizace Hnutí za aktivní mateřství.

Na účastníky budou čekat přednášky, praktické workshopy a také informační i prodejní stánky. V loňském roce byla celá akce zaměřena zejména na témata blízká těhotným ženám a rodičům miminek. Letos bychom chtěli záběr rozšířit, aby festival oslovil širší publikum. Proto budou přednášky nejen o těhotenství a porodu, ale také o výchově, očkování, zdravém stravování či alternativních vzdělávacích směrech.

Účastníci akce se budou během dvou dnů moci
účastnit přednášek vedených odborníky na rozmanitá témata (porodní asistentka, pedagožky, psycholožky atd.). Výklad bude veden interaktivně a vždy bude dostatek prostoru také pro dotazy posluchačů. Individuální konzultace s lektory budou možné také po skončení přednášky. U informačních stánků se budou moci návštěvníci prakticky seznámit s nošením dětí v šátku a přebalováním do látkových plen. K zakoupení budou po celý den rozmanité produkty blízké zaměření festivalu (látkové pleny, oblečení pro děti, ekologické hygienické potřeby a přípravky pro domácnost, zdravá výživa atd).

Web události
https://festivalar.wordpress.com/

Kontakt na organizátora
festival.hranice@gmail.com

Kategorie

nahrávám mapu....