Den respektu k porodu v Hradci Králové

Datum / čas
27/05/2016
9:00 - 19:00

Místo konání
Festival o těhotenství, porodu a rodičovství - Den respektu k porodu

Anotace

Páteční program

9:00 SEBE-VĚDOMÍ – VĚDOMÍ SEBE SAMA – Jitka Slánská, NLP psychoterapeutka, věnuje se osobnostnímu rozvoji, studiu mezilidských vztahů a nonverbální komunikaci. Jak pracovat na svém sebevědomí a posilovat ho? Víra v sebe sama, důvěra ve své tělo, věřit své intuici, mít se ráda. Jak posílit své ženství během těhotenství? Cesta k pohodlnému a příjemnému porodu.

10:30 KOJENÍ A ŠESTINEDĚLÍ – Bc. Andrea Janouchová, laktační poradkyně Laktační ligy. Pořádá semináře, kurzy pro těhotné, přípravu na porod, cvičení na balónech.

13:30 VĚDOMÉ TĚHOTENSTVÍ A POROD – Pavlína Marešová, dula, lektorka nošení dětí v šátku, podpora kontaktního rodičovství, věnuje se tématům: ekohygiena, cyklická žena, přirozená antikoncepce.

15:30 PO PORODU ZPÁTKY DO ŽIVOTA – Mgr. Helena Mošnová, CSB,
Sexuological Bodyworkerka. Jak zážitek porodu ovlivňuje ženské prožívání sexuality? Jak naše sexualita ovlivňuje způsob porodu? Co přináší porod do sexuálního života ženy? Jak může vědomá práce se sexuální energií pomoci rekonvalescenci a zpracování emocí po porodu?

17:00 POHYB A HLAS V KAŽDÉ Z NÁS – Mirka Hochmannová, lektorka pohybových aktivit pro rodiče s dětmi do 3 let, lektorka harmonizačních cvičení a tance v těhotenství a po porodu. Lektorka čakrového tance. Tanec v těhotenství pomáhá k uvolnění a spojení s vlastním tělem. Pánev se stává kolébkou pro miminko a my vědomě prohlubujeme spojení s ním.

Doprovodný program:
PORADNA DUL ČAD (České asociace dul)
PORADNA PORODNÍ ASISTENTKY
MONTESSORI dílničky
LÁTKOVÉ PLENY- ukázka a prodej
————————————————————————————-
Celodenní vstupné 350 Kč
Vstupné na jednotlivé přednášky 100 Kč

Web události
https://www.facebook.com/events/1766239376942248/?active_tab=highlights

Kontakt na organizátora

Kategorie

nahrávám mapu....